Результаты

28.04.2017

Клієнта було виправдано за «сфальсифікованим» матеріалом патрульної поліції + ПОСТАНОВА.

До Адвокатського об’єднання “Колегія адвокатів України” звернувся Клієнт, у відношенні якого співробітниками “нової” патрульної поліції було складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст. 130 КУпАП, а саме за відмову водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп’яніння.

Суд першої інстанції без належного повідомлення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, без дослідження доказів та по суті без розгляду справи як такого  прийняв постанову, відповідно до якої Клієнта було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено чималий штраф із позбавленням права керувати транспортними засобами строком на один рік.

Адвокатом АО “Колегія адвокатів України” було ретельно проаналізовано матеріали справи, досліджено законодавчу базу та судову практику, в результаті чого було підготовлено апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Під час підготовки до слухання справи в апеляційному суді адвокатом  було отримано в Управлінні патрульної поліції м.Харкова відеозапис з нагрудних камер поліцейських щодо розглядуваної події, з якого вбачалась фальсифікація адміністративного матеріалу у відношенні Клієнта, тобто адміністративний матеріал було складено в порушення норм законодавства та посадових інструкцій. Працівники патрульної поліції або забули вимкнути нагрудні камери " в необхідний момент", або ж взагалі не знали, що те, чим вони займаються протизаконно.

До суду апеляційної інстанції було викликано й представника патрульної поліції, яка складала матеріал про адміністративне правопорушення. Співробітник поліції також самостійно долучила аналогічний відеозапис з нагрудних камер поліцейських, де також було видно  всі протизаконні дії «нової» патрульної поліції.

При розгляді апеляційної скарги за участю адвоката АО “Колегія адвокатів України” судом було прийнято до уваги надані доводи сторони захисту, вивчено матеріали справи, в результаті чого було винесено постанову про скасування рішення суду першої інстанції та закриття провадження за реабілітуючими обставинами – відсутність складу адміністративного правопорушення.

Професійна правнича допомога в даній справі надавалась адвокатом АО “Колегія адвокатів України” Прасоловим Ігорем Вадимовичем та помічником адвоката АО “Колегія адвокатів України” Шаповаловим Ігорем Ігоровичем.

 

 

 

Автор:


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: