Результаты

Успішно проведено медіацію для вирішення спору між опонентами 19.06.2017

Успішно проведено медіацію для вирішення спору між опонентами

Весною 2016 року до Колегії Адвокатів України звернувся підприємець із проблемним питанням розв'язання конфліктної ситуації, що виникла між ним та іншим приватним підприємцем. На момент звернення між ними існували невирішеними декілька цивільних спорів, провадились виконавчі дії по раніше відкритих виконавчих провадженнях, ставилось питання про притягнення один одного до кримінальної відповідальності.

Адвокатами Колегії було вивчено усі наявні матеріали справ і після їх опрацювання було запропоновано розв'язати спір мирним шляхом, тобто шляхом перемовин. Це рішення було викликано і тим, що фактично конфлікт було розпочато ще з липня 2012 року, тобто на момент звернення Клієнта до Колегії спір існував майже 5 (п'ять) років! На проведення медіації від Клієнта було отримано згоду.

Внаслідок тривалої і напруженої медіації, виконання певних процесуальних заходів, було досягнуто компромісу по усіх спірних питаннях, в тому числі щодо відшкодування завданої діями шкоди, повернення спірного майна. На цей час учасники конфлікту не мають один до одного жодних претензій матеріального чи морального характеру.

Адвокатами, що надавали професійну правничу допомогу, виступали Антон Стєбєлєв, Михайло Гончаров та Світлана Лабузна.

Автор:


Расскажи друзьям:


Возврат к списку

Стебелев Антон
Адвокат, к.ю.н.
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: